REGISTRACE na workshopy, dílny a Art Party

Jako každý rok máme pro vás o Víkendu otevřených ateliérů připravené sochání, workshopy a tvořivé dílny.
Na některé workshopy (viz níže) je dobré se registrovat předem, protože je omezen počet míst a registrovaní pak mají přednost. Nemáte-li registraci, budete možná chvíli na pracovní místo čekat (ale znáte to, vždycky někdo nepřijde...).
Tvořivých míst je ale daleko více - poznáte je jednoduše v naší mapě tak, že jsou tato místa zeleně označena. Pokud není registrace níže vypsána, můžete jít jen tak kolem a zkusit tvořit spolu s umělci.

VEŠKERÉ VSTUPY JSOU ZDARMA, UMĚLCI MOHOU POŽADOVAT PŘÍSPĚVEK NA MATERIÁL.

 

Workshopy na 6. ročník

 

 

Sochání z porobetonu

Pokud chcete mít jistotu, že přijdete do budovy bývalého OD Prior tvořit sochy z porobetonu a bude pro vás rezervován materiál a pracovní místo, prosím registrujte se jednoduše prostřednictvím našeho formuláře.

 

 

sochání

 

 

Workshop figurální kresby

Pokud chcete mít jistotu, že přijdete do atria Bílého nároží a bude pro Vás místo na workshopu figurální kresby vedené akademickým malířem prof. Borisem Jirků či Martinem Prachařem, prosím registrujte se.
Vstupné se neplatí, výtvarné potřeby dostanete na místě.

 

 

kresba

 

 

Workshop: Improvizace s Vladimírem Mertou 26. 9. 2021

Kresba uhlem a suchým pastelem. Vstupné se neplatí, výtvarné potřeby dostanete na místě.
Pokud ale chcete mít jistotu, že přijdete do atria Bílého nároží a bude pro Vás místo na workshopu vedené Vladimírem Mertou,  prosím registrujte se v tomto formuláři.

 

 

soubor uhly.jpg

 

 

 

 

ART PARTY - 25. 9. 2021 od 20:30 hod v PAPÍRNĚ

K poslechu zahraje Kamil & Friends. Vstupné se neplatí.

Pro prvních 100 návštěvníků sklenka sektu zdarma.
Počet míst je omezen. Pokud chcete mít jistotu, že pro Vás budeme mít místo, prosím registrujte se jednoduše zde. Uveďte, zda přijdete s dalšími osobami nebo sami. Registrovaní mají přednost!

 

Anticovid opatření:

Prosíme dodržujte aktuální vládní nařízení viz https://covid.gov.cz/situace/kultura/spolecenske-akce tzn. při vstupu na ART PARTY bude nutné prokázat se certifikátem o očkování (v papírové či digitální podobě), platným potvrzením o negativním testu či o prodělání nemoci Covid19 (max. 180 dnů). Pokud nic z toho nebudete mít u sebe, nezoufejte, od 19:30 do 21:00 bude před Papírnou přistaveno mobilní testování (antigenní) a můžete se otestovat zdarma na účet Vaší pojišťovny (máte nárok na test jednou týdně) či za poplatek 200 Kč.

 

 

artparty