REGISTRACE NA WORKSHOPY, DÍLNY A ART PARTY

Jako každý rok máme pro vás o Víkendu otevřených ateliérů připravené sochání, workshopy a tvořivé dílny.
Na některé workshopy (viz níže) je dobré se registrovat předem, protože je omezen počet míst a registrovaní pak mají přednost. Nemáte-li registraci, budete možná chvíli na pracovní místo čekat (ale znáte to, vždycky někdo nepřijde...).
Tvořivých míst je ale daleko více - poznáte je jednoduše v naší mapě tak, že jsou tato místa zeleně označena. Pokud není registrace níže vypsána, můžete jít jen tak kolem a zkusit tvořit spolu s umělci.

VEŠKERÉ AKTIVITY JSOU ZDARMA, UMĚLCI SI VŠAK MOHOU ZPOPLATNIT MATERIÁL.

 

 

Workshopy s registrací

 

ART PARTY v Papírně

Sobota 26. 9. 2020 od 20:30 hod
Posezení s umělci se sklenkou sektu. Akce proběhne v Papírně, ulice Zahradní 173/2 v Plzni. Vystoupí Kamil a friends.

Vstup zdarma. Doporučujeme

 

Registrovat se

 

 

STREET ART

Lákalo vás někdy zkusit si sprejerství, ale kvůli nedostatku legálních prostor jste to vzdali? My ne! O našem víkendu budeme mít na otevřené ateliéry k dispozici plechová vrata garáží, kde se bude tvořit s pomocí zkušeného sprejera. O sprejování je velký zájem, je možné, že místa již budou rezervována. I tak ale zkuste přijít. Každý účastník si musí přinést vlastní sprej.

 

Registrovat se

 

 

Sochání z porobetonu

Pokud chcete mít jistotu, že přijdete do budovy bývalého OD Prior tvořit sochy z porobetonu a bude pro vás rezervován materiál a pracovní místo, prosím registrujte se jednoduše prostřednictvím našeho formuláře.

 

Registrovat se

 

 

Workshop figurální kresby s Borisem Jirků

Oslovuje Vás podivná perspektiva prof. Borise Jirků? Pak zkuste pod jeho vedením sami tvořit! Vstupné se neplatí, výtvarné potřeby dostanete na místě. Pokud ale chcete mít jistotu, že přijdete do atria Bílého nároží a bude pro Vás místo, registrujte se.

 

Registrovat se

 

 

Akční FOTOworkshop s významným plzeňským fotografem Jardou Vogeltanzem

Téma worshopu je Víkend otevřených ateliérů očima fotografa. Trasou od Bílého Nároží přes náměstí až do Prioru budete fotit umělce, workshopy, budovy i dopravní prostředky. Cestou získáte rady od zkušeného a úspěšného fotografa a snímky, se kterými se můžete účastnit také našich soutěží. Nejprve vyplňte registrační formulář a pak si už jen připravte foťák (může být i kompaktní) a pohodlné boty :-). 

 

Registrovat se